Відбулося друге пленарне засідання І сесії Орининської сільської ради VIII скликання

Дата: 14.12.2020 12:39

26 листопада відбулося друге пленарне засідання І сесії Орининської сільської ради VIII скликання, під час якої затвердили низку організаційних питань, зокрема про утворення секретаріату, затвердження регламенту сільської ради, початок реорганізації сільських рад, які увійшли до складу громади, утворення постійних комісій, створення виконкому та робочої групи по формуванню бюджету Орининської сільської ради.

Крім цього відбулося і кадрове призначення: голова ОТГ Іван Романчук запропонував на посаду секретаря сільської ради кандидатуру депутата Аліни Коханко ("Слуга народу"). Більшість колег підтримала таке призначення.