Дата: 21.01.2021 10:53

Фото без опису       20 січня 2021 року  відбулося засідання  п’ятої (позачергової) сесії сільської ради  VІІI  скликання під головуванням Івана Михайловича Романчука.  На засіданні зареєструвалися  18 депутатів із 22.

На сесії також були присутні  депутат обласної ради Ігор Гай, керівники структурних підрозділів, старости, головний лікар КНП «Орининська поліклініка» .

На порядок денний сесії було внесено наступні питання:

1. Про звернення депутатів Орининської сільської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України і Верховної Ради України щодо скасування підвищення тарифів на електроенергію та природний газ;
  2. Про обрання заступника сільського голови Орининської сільської ради;
  3. Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти Орининської сільської ради;
  4. Про покладення обов'язків з вчинення нотаріальних дій на старост Орининської сільської ради;
  5. Про передачу майна нежитлової будівлі аптеки №56 з комунальної власності сіл, селищ Кам'янець-Подільського району у комунальну власність Орининської сільської ради;
  6. Про зміну засновника, типу, назви та затвердження в новій редакції Статуту КНП «Орининська районна лікарня №2».

Наступний блок питань, що був підтриманий депутатським корпусом стосувався прийняття у комунальну власність Орининської сільської ради закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів, бібліотек-філіалів, сільських будинків культури та клубів, перейменування їх, внесення змін до статутів та передача на баланс відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Орининської сільської ради.

Питання «Про обрання заступника сільського голови Орининської сільської ради» за пропозицією Івана Михайловича Романчука було знято з розгляду.

Результатом роботи стало  ухвалення  проєктів рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.