Вітаємо!

Дата: 21.01.2021 11:12

Фото без опису        Щиро і сердечно вітаємо голову  Орининської сільської ради Івана Михайловича Романчука з отриманням відзнаки «За заслуги» Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА»».

Івану Михайловичу Романчуку також було вручено  Подяку від депутата Хмельницької обласної ради Ігоря Гая за багаторічну сумлінну і плідну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну життєву позицію, співпрацю з депутатами різних рівнів та з нагоди Дня народження.

Вручення нагород пройшло на засіданні п’ятої (позачергової) сесії сільської ради  VІІI  скликання.

Бажаємо Вам, Іване Михайловичу, міцного здоров’я, добра, невтомної життєвої активності в повсякденній відповідальній роботі, енергії, оптимізму та подальших плідних успіхів. Хай з року в рік не міліють життєві джерела та шана людська, а надійна команда однодумців та міцний сімейний тил підтримують і надихають Вас і надалі у всіх Ваших добрих справах.