Про погіршення погодних умов

Дата: 10.02.2021 15:38

За прогнозами українського Гідрометцентру внаслідок виходу південного циклону 11-12 лютого на Хмельниччині очікується  значне ускладнення погодних умов: випадатиме сніг, (вранці 11 лютого в південній частині області з дощем, ожеледь) вдень 11-го та вночі 12 лютого по області значний сніг, хуртовини, на дорогах ожеледиця та снігові замети. 12 лютого посилення вітру до 17-22 м/с. Збільшення снігового покриву на 10 -20 см. При цьому очікується різке зниження температури повітря на 10 -12 градусів ( вранці 11 лютого температура буде близькою до 0 градусів, на вечір різко знизиться до -10 градусів морозу.)

Такі погодні умови можуть призвести до перебоїв енергопостачання, порушення руху автотранспорту та негативно впливати на роботу об’єктів соціальної інфраструктури.

Ваше життя та здоров’я перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Не нехтуйте правилами безпеки. Будьте обережні!!!