Стаціонарні пункти обігріву Орининської сільської ради

Дата: 12.02.2021 09:30

Орининська сільська рада інформує, що в зв’язку з різким погіршенням погодних умов та зниженням температури повітря у адміністративних центрах старостинських округів за розпорядженням сільського голови організовано стаціонарні пункти обігріву за адресами:

• вул. Грушевського, 46а, с. Залісся Перше – адміністративне приміщення старостинського округу;
  • вул. 40-річчя Перемоги,  16, с. Підпилип'я - адміністративне приміщення старостинського округу;
  • вул. Грушевського, 5, с. Привороття - адміністративне приміщення старостинського округу;
  • вул. Соборна, 45,  с. Шустівці - адміністративне приміщення старостинського округу;
  • вул. Шкільна, 10А,  с. Кадиївці - адміністративне приміщення старостинського округу;
  • вул. Тараса Шевченка, 2, с.Оринин – приміщення Орининської амбулаторії ЗПСМ.

Звертаємося до всіх небайдужих жителів громади, у разі виявлення громадян вразливих категорій населення чи інших осіб, які потребують перебування у стаціонарних пунктах обігріву, звертатися за тел. 0967942599 та надавати їм інформацію про місце знаходження таких пунктів.