Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Дякуємо за допомогу!

Дата: 15.02.2021 11:20
Кількість переглядів: 327

Фото без опису

В останні кілька діб зима нагадала про себе різким зниженням температури, опадами снігу та лютуючим вітром, що спричинило складну ситуацію на дорогах нашої громади. Подекуди сніжні перемети унеможливили проїзд та ряд сіл на деякий час залишилися відрізаними від сполучення з іншими населеними пунктами. Саме в такі складні моменти надважлива співпраця, взаєморозуміння та підтримка усіх, хто може посприяти в вирішенні проблеми. Отож висловлюю слова щирої подяки підприємцям, що ведуть свою господарську діяльність на території Орининської ОТГ: ПП «Аграрна компанія 2004», ТОВ «Промінь Галичини», СТзОВ «Гарант», ТОВ СП «Нібулон» за надану техніку для розчистки доріг від снігових заметів.

Окремі слова вдячності голові райдержадміністрації Анатолію Бернашевському, який залучив 48 інженерну бригаду військової частини А 2738 під керівництвом полковника Олександара Васильовича Реки та Сергію Богачику, директору ТОВ СП «Нібулон» за сприяння військовим у роботі та за те, що не залишився осторонь катастрофічної ситуації з унеможливленим проїздом до сіл Адамівка, Кізя, Параївка, окремих ділянок місцевих доріг у селі Кадиївці. Дякую військовим, які сумлінно працювали навіть в нічний час.

Ситуація з складними погодними умовами в черговий раз показала, що завдяки злагодженій роботі та взаємопідтримці можна прийти до результату. Отож від свого імені та імені кожного жителя громади ще раз дякую усім, хто долучився до ліквідації снігових заметів. Це і районне керівництво, і підприємці, і старости, і керівники відділу ЖКГ та комунального підприємства сільської ради та кожному небайдужому жителю, який не залишився осторонь.

З повагою Іван Романчук.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора