Відбулася настановча нарада  з працівниками закладів культури Орининської громади

Дата: 19.02.2021 19:14

18 лютого  у Орининській сільській бібліотеці відбулася настановча нарада  з працівниками закладів культури Орининської громади. На нараді були присутні секретар Орининської сільської ради Аліна Коханко, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олена Пронозюк, заступник начальника відділу Мар’яна Цвик, головний бухгалтер відділу Наталія Надольська.

Були розглянуті питання щодо системи документації клубних закладів,бібліотек, основні види документів, планування  та порядок ведення первинної документації. Також наголошено про своєчасне внесення показників відповідальними особами споживання енергоресурсів.

Обговорено питання щодо внесення креативності та нових форм роботи, обмінних заходів поміж підпорядкованими закладами культури  громади. Окреслили шляхи подальшого існування та визначили нові напрями надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних та дозвільних послуг на високому рівні.