Відбувся об'їзд закладів бюджетної сфери Приворотського та Підпилип’янського старостинських округів

Дата: 25.02.2021 13:23

24 лютого 2021 року перший заступник сільського голови Дмитро Довганюк, секретар сільської ради Аліна Коханко, начальник  відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олена Пронозюк, завідувач сектору з питань економіки та розвитку інфраструктури Вадим Ленга здійснили об’їзд закладів бюджетної сфери Приворотського та Підпилип’янського старостинських округів.

Під час об’їзду було оглянуто території старостинських округів, перевірено стан навчальних закладів, проконтрольовано хід виконання раніше наданих доручень та вказано на основні недоліки.

Дмитро Миколайович зауважив, що проблем в населених пунктах є багато та закликав до співпраці і активного сприяння у  їх вирішенні старостів та керівників місцевих установ.