Вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Дата: 05.03.2021 10:29

Дорогі жінки! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Від усієї душі бажаю жіночого щастя, міцного здоров’я, вдачі, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання, здійснення всіх мрій й бажань, любові і добра!

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Хай у ваших оселях завжди панують мир, любов, злагода та добробут, а кожен ваш день буде сонячним і радісним.

З повагою,

голова Орининської сільської ради                                                                    Іван РОМАНЧУК