Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Податкова інформує

Дата: 22.03.2021 13:47
Кількість переглядів: 366

Фото без опису

До податківців завітали  студенти

Сьогодні, відбулась зустріч студентів третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Кам’янець-Подільського фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій, викладачів коледжу з податківцями Кам’янець-Подільської податкової інспекції.

На зустрічі  начальник податкової інспекції Ігор Бєлко  зауважив, що податкова служба завжди приділяла особливу увагу вихованню молодого покоління як сумлінного платника податків. Сьогодні ж важливим є те, щоб молодь, яка навчається і набирається знань, не тільки б ставилася з розумінням до обов’язку сплати податків, а й була б підтримкою у такій справі, як наповнення бюджету держави. Отже, ознайомлення студентів з особливостями праці в податкових органах є необхідним і важливим, як для них самих, так і для податківців, які зацікавлені у молодих кадрах.

Також, з останніми змінами в податковому законодавстві, ознайомила студентів начальник відділу електронних сервісів Ніна Чесньовська.   Основний акцент виступу – роз’яснення  щодо  вчасного подання Податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік, новації у сфері застосування РРО, програмних РРО  та  можливість користуватися електронними сервісами ДПС України для подання звітності та сплати податків, проведення звірки взаєморозрахунків з бюджетом та отримання адміністративних послуг.    

Для корисної інформації студентам запропоновано підписатись на офіційну  сторінку ДПС України у Facebook  fh.com/TaxUkraine.  

          Наприкінці заходу слухачі подякували за отриману інформацію, якою вони обов’язково скористуються.

 

Кам’янець-Подільська ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора