25 березня 2021 року у будинку культури с. Ріпинці  за участі першого заступника сільського голови Дмитра ДОВГАНЮКА та депутата Орининської сільської ради Ігоря ДЕМЧЕНКА  відбулася зустріч з місцевими жителями.

Дата: 26.03.2021 10:24

Було обговорено ряд питань, що стосувалися благоустрою села, а саме збору та вивезення твердих побутових відходів, прибирання місцевого кладовища та зон відпочинку. Піднімались також важливі питання щодо вуличного освітлення та ремонту дорожнього покриття.

В ході розмови було вирішено, що збір та вивезення твердих побутових відходів буде здійснюватись один раз на місяць. Велике прохання до жителів належним чином пакувати сміття.

Пам’ятайте!   Поводження з відходами  – це спільна справа.

Від того, як ми виконуємо її сьогодні, залежить благополуччя  краю  та  здоров’я  наших дітей завтра!