A A A K K K
для людей із порушенням зору
Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

За позовом прокуратури з перевізника до бюджету стягнуто кошти за проїзд автомобільними дорогами великоваговим транспортом

Дата: 31.03.2021 13:29
Кількість переглядів: 364

Фото без опису

За позовом прокуратури з перевізника до бюджету стягнуто кошти за проїзд автомобільними дорогами великоваговим транспортом

За результатами розгляду позову прокуратури господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про стягнення до державного бюджету 160 тис.грн. плати за проїзд дорогами загального користування великоваговим вантажним транспортом.
Підставою для реагування стали допущені місцевим приватним підприємством порушення під час використання автомобільних шляхів – понаднормове перевезення вантажів великогабаритним вантажним транспортом.
Під час рейдової перевірки, проведеної посадовими особами управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області у серпні минулого року, встановлено факт перевезення вантажу із перевищенням вагових обмежень, визначених Правилами дорожнього руху України.
Зокрема при допустимій масі транспортного засобу 40 тон він заважив 60.
У зв’язку із цим проведено розрахунок плати за проїзд, що склала майже 4900 євро та еквівалент якої підлягав стягненню у національній валюті.
Оскільки питання збереження стану уже відремонтованих доріг є вкрай важливим, з метою захисту інтересів держави, на випадок несплати цих коштів до бюджету прокуратура відреагувала шляхом пред’явлення позову.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора