Прокуратура вимагає стягнення до бюджету міста більше 600 тисяч гривень

Дата: 31.03.2021 14:06

Прокуратура вимагає стягнення до бюджету міста більше 600 тисяч гривень

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, проводить роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності під час оренди об’єктів комунальної власності.

Так, встановлено, що у 2012 році між уповноваженим органом Кам’янець-Подільської міської ради та приватним підприємцем укладено договір оренди нежитлового приміщення загальною площею більше 1300 кв. м.

Проте, не дивлячись на користування вказаним приміщенням, підприємець у період з січня 2018 по грудень 2020 орендну плату не здійснював, внаслідок чого бюджет міста недоотримав грошові кошти у сумі більше 600 тис. грн.

Враховуючи те, що невиконання орендарем своїх обов’язків по сплаті коштів за оренду комунального майна до місцевого бюджету порушує інтереси територіальної громади прокурором до Господарського суду Хмельницької області направлено позовну заяву про стягнення з підприємця вказаної заборгованості до бюджету міської ради.

Наразі позовна заява перебуває на розгляді.

Інформація надана

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою