Дата: 01.04.2021 17:15

1 квітня 2021 року під головуванням очільника постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту Валентина КОВАЛЬЧУКА відбулося чергове засідання постійної комісії. До порядку денного комісії було внесено та розглянуто три питання.
1. Про затвердження Програми підготовки і проведення культурно-масових заходів, відзначення загальнодержавних та професійних свят, ювілейних дат на 2021 рік;
2. Про затвердження Комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту та реалізація молодіжної політики на 2021 – 2022 рік;
3. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання на 2021 – 2022 рік.

Депутати одноголосно підтримати зазначені проекти рішень і запропонували винести їх на розгляд чергової сесії сільської ради.