Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій Орининської сільської ради

Дата: 02.04.2021 17:48

В Орининській сільській раді триває підготовка до чергової сесії.

Сьогодні відбулося спільне засідання постійної комісії Орининської сільської ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку спільної власності територіальних громад, торгівельного, побутового обслуговування, транспорту і зв'язку та постійної комісії з агарних питань, земельних відносин, природокористування та екологічної безпеки.

Були розглянуті питання, що відносяться до компетенції комісій, а саме:

- Про звіт директора КП «Лебідь» Орининської сільської ради про роботу комунального підприємства за 2020 рік;

- Про внесення змін до видів діяльності КП «Лебідь»Орининської сільської ради та затвердження статуту у новій редакції;

- Про прийняття у комунальну власність Орининської сільської ради об‘єктів житлової нерухомості - таунхауси;

- Про прийняття у комунальну власність Орининської сільської ради приміщення нежитлової будівлі;

- Про передачу водонапірної вежі із свердловиною в с. Подоляни з балансу Орининської сільської ради на баланс КП «Лебідь»;

- Про затвердження Переліку першого та другого типу об‘єктів комунальної власності Орининської сільської ради, що підлягають передачі в оренду та інші.

Були розглянуті десятки земельних питань, щодо яких комісія прийняла відповідні висновки та рекомендації.

Після обговорення проєктів рішень члени комісії вирішили винести питання на чергову сесію Орининської сільської ради.