Тимчасово припинено особистий прийом громадян

Дата: 06.04.2021 14:06

Шановні жителі Орининської територіальної громади!

В зв'язку з тим, що обласною комісією з ТЕБ та НС з 7 квітня введено жорсткі карантинні обмеження для Хмельниччини, що відповідають "червоній зоні", прийом відвідувачів виконавчим апаратом сільської ради з 7 квітня буде припинено, особисті прийоми керівництвом ради проводитися не будуть.

З питань оформлення актів цивільного стану, зокрема реєстрації смерті, що є невідкладним, звертайтеся до секретаря ради за попереднім записом, тел.0978912176 - Аліна Олександрівна Коханко;

З питань реєстрації народження дитини зветатися лише до оргнану ДРАЦС у м.Кам'янець-Подільський.

З питань реєстрації місця проживання, за попереднім записом, тел.0972184646 - Інна Олександрівна Плющ;

З питань отримання інформації чи подання звернень, за попереднім записом, тел.0967563949 - Ілона Вадимівна Мельничук;

З питань отимання довідок по місцю вимоги, за попереднім записом, тел.0671522245 - Олена Анатоліївна Костинюк.

Завчасно приносимо вибачення за тимчасові незручності та бажаємо усім вам міцного здоров'я!