A A A K K K
для людей із порушенням зору
Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Завершили роботу постійні комісії сільської ради

Дата: 06.04.2021 14:59
Кількість переглядів: 307

Фото без опису

Завершили роботу постійні комісії сільської ради.

Вчора, 5 квітня, під головуванням Петра Середи, провела засідання комісія з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності. Депутати розглянули усі питання порядку денного, конкретно зупинилися на найболючішому – організації роботи комунальної сфери, пошуку найбільш ефективного напрямку формування кадрів, в частині забезпечення благоустрою населених пунктів нашої громади. Комісія дійшла висновку, що фінансові труднощі КП «Лебідь» мають бути вирішені, розширено види діяльності підприємства та внесено зміни до його Статуту. Однак це лише рекомендації, рішення депутатський корпус буде приймати спільно, на черговому засіданні.

Комісією було розглянуто програми, що вноситимуться на розгляд ради та опрацьовано проєкт змін до бюджету, що включає видатки на заробітну плату робітникам з благоустрою (у разі прийняття відповідного рішення радою), придбання матеріалів та технічних засобів для забезпечення санітарної очистки території громади й організації благоустрою в селах; видатки на відділ освіти, зокрема, ремонтні роботи у ЗСО, технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів і т.д.; забезпечення заходів протипожежної безпеки у дитячих садках та школах.

Усі проєкти підтримано комісіями одноголосно. Дякуємо депутатам за злагоджену роботу задля розвитку громади.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора