Спортивні здобутки громади

Дата: 07.04.2021 15:42

Сьогодні в Орининську сільську раду завітав наш земляк, голова федерації футболу територіальних громад району Роман Булигін. Роман Миколайович презентував відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Орининської сільської ради, грамоту та кубок за ІІІ місце у чемпіонаті району з футзалу, які виборола команда Орининської територіальної громади. Під час розмови Романа Миколайовича з першим заступником Орининської сільської ради Дмитром Довганюком та спеціалістом з питань молоді та спорту Павлом Безверхим було обговорено розвиток та проведення футбольних матчів на території Орининської громади. Також Роман Булигін з Павлом Безверхим оглянули майданчик для міні-футболу та поле для великого футболу, давши їм відповідну оцінку. А також зазначив, що спорт, відіграє важливу роль в розвитку нашої молоді.

Дякуємо Роману Миколайовичу за організацію, а нашим хлопцям – за участь та перемогу.