ОСНОВНІ МОМЕНТИ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПО ЛІЦЕНЗУВАННЮ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Дата: 15.04.2021 08:30

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Державна податкова служба України (ДПС) просить суб’єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність у сфері реалізації пального тимчасово утриматись від відвідин Центрів обслуговування платників щодо питання отримання ліцензій без нагальної потреби.

При цьому зазначаємо, що ДПС України продовжує працювати в звичайному режимі. Отримати інформаційно-довідкові послуги з питань ліцензування суб’єкти господарювання можуть за телефонами Кам’янець-Подільської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області– 5-07-18, ліцензування за місцезнаходженням суб’єкта господарювання та/або за місцем провадження господарської діяльності в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області– (0382) 764177,  08:00 до 17:00 (крім суботи, неділі та святкових днів).

Також повідомляємо, що на офіційному вебпорталі ДПС України за адресою: tax.gov.ua, та на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних (data.gov.ua) у розділі: «Реєстри» розміщений та підтримується в актуальному стані «Єдиним державним реєстром суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним».

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.