Дата: 26.04.2021 09:10

26 квітня 2021 року минає 35 років з дня найбільшої в історії людства техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Аварія на ЧАЕС та ліквідація її наслідків увійшли в історію як символ біди і людського героїзму. Біди, що охопила радіоактивною хмарою світ, та мужності сотень тисяч громадян – людей з великої літери, які ціною власного життя рятували прийдешні покоління. Ця подія завжди буде об'єднувати всiх нас одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув у цій боротьбі.

Ми закликаємо зберігати пам’ять Чорнобиля і шанувати мужність тих ліквідаторів, які живуть сьогодні поряд із нами.

Шановні учасники ліквідації на Чорнобильській атомній станції, бажаємо вам і вашим родинам щастя, душевної бадьорості, терпіння, великої удачі, незмінного позитивного настрою, ясності думок і щирої поваги від людей. Низький уклін вам за вашу мужність, за ваш подвиг. Нехай Господь пошле вам здоров’я, сили та наснаги. Нехай у ваших родинах панує мир та злагода.