Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Завершується компанія декларування доходів, отриманих фізичними особами протягом 2020 року

Дата: 29.04.2021 14:00
Кількість переглядів: 854

Фото без опису

Завершується компанія декларування доходів, отриманих фізичними особами протягом 2020 року

 

На базі Слобідсько - Кульчиївецької територіальної громади за участю представників інших територіальних громад Кам’янець – Подільського району, відбулася робоча нарада з питань пов’язаних із завершенням деклараційної компанії доходів громадян отриманих в 2020 році. Серед запрошених учасників - громадяни, що одноосібно обробляють земельні ділянки. У нараді взяв участь начальник Кам’янець – Подільської ДПІ  Ігор Бєлко.

В ході наради наголошено, що декларація про майновий стан і доходи  за 2020 рік подається до 01 травня 2021 року(останній день подання -30.04.2021). Подати  Декларацію необхідно і одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції (п.п. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ). 

Доходи від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад 2 гектари, та доходи від надання власних земельних ділянок в оренду іншій фізичній особі, підлягають оподаткуванню ПДФО за ставкою 18 % та військовим збором за ставкою 1,5%.

Також звернуто увагу, що кожен з одноосібників має можливість подати декларацію через Електронний кабінет. Вхід до Електронного кабінету – за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

 

Кам’янець-Подільська ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора