Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

За принципової позиції прокуратури державі повернуто земельну ділянку вартістю 144 тис. грн.

Дата: 17.05.2021 08:09
Кількість переглядів: 340

Фото без опису

За принципової позиції прокуратури державі повернуто земельну ділянку вартістю 144 тис. грн.

Вивченням питання законності надання земельних ділянок державної власності на території Довжоцької сільської ради встановлено, що наказом Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області передано у власність жителю Кам’янець-Подільського району земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 2 га, що знаходиться за межами населених пунктів Довжоцької сільської ради Кам’янець-Подільського району.

Разом з тим, встановлено, що даний громадянин, на підставі державного акту на право власності на земельну ділянку у 2007 році отримав земельну ділянку в селі Довжок з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства площею 1,80 га.

Враховуючи, що на час отримання спірної земельної ділянки останній використав своє право на безоплатне отримання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах норм безоплатної передачі земельних ділянок для даного виду використання, прокуратурою заявлено позов до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду про визнання недійсним наказу Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області та повернення державі спірної земельної ділянки.

Кам’янець-Подільським міськрайонним судом позов прокуратури розглянуто та задоволено в повному обсязі.

22 квітня 2021 року рішення суду виконано в повному обсязі, державі повернуто вищевказану земельну ділянку площею 2 га, вартістю 144 тис. грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора