Відкриття дитячого ігрового майданчика в с. Кадиївці

Дата: 18.05.2021 16:00

18 травня сільський голова Іван РОМАНЧУК та його перший заступник Дмитро ДОВГАНЮК взяли участь у відкритті дитячого ігрового майданчика в с. Кадиївці, облаштованого за кошти акціонерного товариства «Подільський цемент».

На святі також були присутні завідуюча Кадиєвецького ЗДО «Дюймовочка» Інна СЕРЕДА, староста Кадиєвецького старостинського округу Сергій ЗАДОРОЖНИЙ, представники АТ «Подільський цемент» та щаслива дітвора.

Кожному, хто долучився до створення цього неймовірного подарунку було зрозуміло: радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати.

Щиро дякуємо спонсорам за облаштування сучасної зони відпочинку для дітей, яка сприятиме активному дозвіллю. Такі справи покращують розвиток інфраструктури, комфорт села та соціальний рівень громади.