Кам’янець-Подільська окружна  прокуратура вимагає повернення Управлінню освіти, молоді та спорту  108 тис грн

Дата: 09.06.2021 08:48

В ході перевірки дотримання вимог бюджетного законодавства при здійсненні публічних закупівель у сфері охорони  дитинства, Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою встановлено факт неналежного виконання  цивільно-правових зобов’язань суб’єктом господарювання, який постачав пальне для перевезення дітей.

Незважаючи на те, що  рішенням   Господарського суду Хмельницької області  від 02.12.2021, визнано недійсними додаткові угоди  про збільшення вартості  пального за основним договором, товариство  не виконало взяті на себе зобов’язання та не поставило Управлінню освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради більше 4 тон  пального, вартістю понад 100 тис грн, які перераховано на користь підприємства.

Зважаючи на те, що товариство не виконало вимоги, щодо повернення вказаних коштів у добровільному порядку, з метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства прокурором подано позов з метою стягнення відповідних коштів з недобросовісного постачальника у судовому порядку.

Наразі Господарським судом Київської  області  відкрито провадження, судовий розгляд триває.