До уваги суб'єктів господарювання агропромислового комплексу

Дата: 14.06.2021 08:27

Інформуємо, що в Департаменті розпочала роботу обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання. До участі в конкурсі допускаються власники особистих селянських господарств, сімейні фермерські господарства, фізичні особи-підприємці, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, які у поточному році закупили установки індивідуального доїння, придбали сільськогосподарську техніку та обладнання, в тому числі трактори потужністю до 90 к.с., навісне та  причіпне обладнання.

З переліком документів, необхідними для участі в конкурсі, визначені Порядком використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання(включаючи приватний сектор)» затверджений рішенням обласної ради від 24 червня 2020 року № 48-33/2020 можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/WnUIZII  та номером телефону 76-21-58