Дата: 15.06.2021 13:46

Сьогодні відбулася зустріч керівництва Орининської сільської ради з директором Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Слободян Аліною Станіславівною та її заступником Боднарем Андрієм Леонідовичем.

Під час зустрічі обговорено шляхи співпраці щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць на території сільської ради, наближення соціальних послуг до жителів, мотивації їх до продуктивної зайнятості та економічного розвитку громади.

Щиро дякуємо керівництву Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості за візит та надіємось на подальшу плідну співпрацю.