Останній дзвоник в закладах загальної середньої освіти Орининської сільської ради

Дата: 17.06.2021 15:52

Сьогодні, 17 червня, в усіх закладах загальної середньої освіти Орининської сільської ради пролунав останній дзвоник, сповістивши про початок літніх канікул для школярів та про початок нового життєвого шляху для випускників.

В загальноосвітніх навчальних закладах громади відбулись урочисті заходи, зібравши в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличчя батьків і педагогів. Щирі вітання для шкільної спільноти лунали від сільського голови Орининської сільської ради Івана РОМАНЧУКА, першого заступника сільського голови Дмитра ДОВГАНЮКА, начальника відділу освіти КТМС Олени ПРОНОЗЮК, депутатів сільської ради та старост сіл громади.

Ось так перегорнулась сьогодні ще одна сторінка освітянського літопису, ще один навчальний рік став історією.