Дата: 25.06.2021 17:15

У рамках Нового шкільного харчування продовжується робота над переведенням шкільних їдалень на харчування за новим збірником ( проєкт Євгена Клопотенка Cuit Food).

Проєкт «Нове шкільне харчування» має на меті змінити харчування в українських школах, зробити його сучасним, апетитним, не одноманітним і таким, щоб школярі відчували від їжі й насолоду, а не лише ситість.

Саме з цього питання, 24 червня 2021 року, на базі Орининського ліцею відбулась нарада – семінар керівників та кухарів ЗЗСО та ЗДО за участю головного спеціаліста Кам’янець – Подільського міськрайонного управління Держпродспоживслужби Ірини Коритник та працівників відділу освіти.