Дата: 26.06.2021 11:24

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

25 червня в Орининському будинку культури відбувся захід, присвячений 25-річниці Конституції України.

З вітальними словами до присутніх звернулися перший заступник сільського голови Орининської сільської ради Дмитро ДОВГАНЮК та головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Павло БЕЗВЕРХИЙ, побажавши здоров’я, миру, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає кожному Конституція.

Святкового настрою додала змістовна патріотична концертна програма, яку підготували творчі колективи громади.

Вітаємо всіх жителів з натупаючим чудовим державним святом та бажаємо миру, злагоди та добра!