Голова Орининської сільської ради Іван РОМАНЧУК та депутат В’ячеслав РОМАНЧУК на обласному молитовному сніданку до Дня Конституції України в місті Хмельницький

Дата: 25.06.2021 11:27

Сьогодні, 25 червня 2021 року, голова Орининської сільської ради Іван РОМАНЧУК та депутат В’ячеслав РОМАНЧУК були присутні на обласному молитовному сніданку до Дня Конституції України в місті Хмельницький.

Молитовні сніданки у Хмельницькому – традиція не нова. Під час таких зустрічей представники різних сфер діяльності мають змогу не лише помолитися разом, але й поспілкуватися, поділитися ідеями і проблемами, намітити шляхи їх вирішення.

У спільній молитві присутні просили у Бога заступництва та благословення, миру та блогополуччя для рідної Хмельниччини і всієї України.