З Днем Конституції України

Дата: 28.06.2021 11:31

Шановні жителі Орининської громади!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року ввійшло в історію України, як день великого загальнонаціонального єднання та верховенства національних інтересів. Цього дня ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократію, незалежність.

Всі ми прагнемо жити в квітучій країні, де кожен має можливість гідно працювати й відпочивати. Тож хай кожному з нас вистачить витримки, мужності, сили духу й патріотизму для того, аби розвивати нашу державу.

Нехай злагода, мир та добро панують у серцях, а в душі міцніє почуття гордості за нашу державу!

Бажаю усім Божого благословіння, міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України та рідної громади!

З повагою сільський голова Іван РОМАНЧУК