Дата: 05.07.2021 15:50

Орининська сільська рада висловлює щиру подяку генеральному директору ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексію ВАДАТУРСЬКОМУ за надану допомогу у боротьбі з коронавірусною хворобою COVID-19, а саме за передані нам засоби індивідуального захисту: маски медичні та маски-респіратори, захисні щитки, окуляри захисні, халати, рукавички, бахіли, термометри, а також дезінфікуючі засоби.

Надаючи допомогу ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та підтримку Орининської територіальної громади в рамках угоди соціального партнерства.