Голова первинної профспілкової організації Орининської територіальної громади, завідувач військово-обліковим бюро Інна ПЛЮЩ відвідала семінар-тренінг «Базовий курс навчання» за проектом «Розвиток державного сектору в Україні» в м. Чернігові

Дата: 06.07.2021 08:40

На протязі 30 червня – 2 липня 2021 року голова первинної профспілкової організації Орининської територіальної громади, завідувач військово-обліковим бюро Інна ПЛЮЩ відвідала семінар-тренінг «Базовий курс навчання» за проектом «Розвиток державного сектору в Україні» в м. Чернігові.

За словами Інни Олександрівни під час навчання було отримано багато корисної інформації у сфері профспілкової роботи, правового захисту членів Профспілки. Особливо цікавим був тренінг психологічного характеру: соціальний діалог, подолання стресових ситуацій, взаєморозуміння в колективі та за межами. Навчання проходили у вигляді діалогу, практичних занять і роботи в групах та командах. Всі учасники активно брали участь, ставили питання, висловлювали свою думку.

По закінченню кожен отримав свідоцтво, яке засвідчує проходження навчання за програмою.