Святкування Івана Купала

Дата: 08.07.2021 15:47

В селі Оринин є добра традиція – святкувати Івана Купала. Цей рік не став виключенням. Так, 6 липня на території бази відпочинку «Перевесло» відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято Івана Купала, участь у якому взяли громади новоутвореного Кам’янець-Подільського району та іноземні делегації.

З гарним літнім святом щиро привітали громаду Орининський сільський голова Іван РОМАНЧУК та голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло СІМАШКЕВИЧ. Побажали усім веселого настрою, незабутніх емоцій, міцного здоров’я та знайти квітку папороті кожному, хто мріє про звершення чуда і здійснення бажань.

Яскраві купальські гуляння були організовані творчими колективами громад, для відвідувачів була створена насичена програма із розвагами, купальським вогнищем, конкурсами та забавами.