Увага конкурс!!!

Дата: 04.08.2021 11:05

24 серпня країна святкуватиме своє тридцятиріччя. До цієї ювілейної дати Орининська сільська рада оголошує конкурс на найкреативніше відео-привітання Україні з Днем Незалежності, з метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Правила участі:

– створити привітання Україні з нагоди Дня Незалежності( відео-ролик). До 16:00 години 20 серпня викласти це привітання на своїй сторінці у мережі Facebook чи Instagram з хештегом #з_днем_народження_моя_Україно# та відзначити сторінку @Орининської ОТГ в публікації (перевірте, щоб публікація була відкрита для всіх). – надіслати свою конкурсну роботу на E-mail: orininsr72@ukr.net.

Переможці визначатимуться за кількістю вподобань та будуть оголошені під час святкового заходу з нагоди Дня Незалежності України 24 серпня 2021 року.

В номінаціях:

- Найкреативніша індивідуальна робота;

- Найкраща колективна робота.

В конкурсі можуть брати участь всі охочі!