A A A K K K
для людей із порушенням зору
Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

12 серпня відзначається Міжнародний день молоді.

Дата: 12.08.2021 11:00
Кількість переглядів: 661

Фото без опису

Відповідно до Указу Президента України від 28.07.2021 року, 12 серпня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

В рамках відзначення Дня молоді, в населених пунктах Орининської сільської ради проводяться святкові розважальні заходи, конкурси, виставки, турніри.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя.

Бажаємо усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора