Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 01.09.2021 15:35

31 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Орининської сільської ради. На порядок денний виносилось 11 питань.

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали рішення «Про схвалення Прогнозу бюджету Орининської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки», який представила начальник відділу фінансів Орининської сільської ради Наталія Лісова.

Погодили створення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми Орининської сільської ради.

Затвердили рішення «Про вихід з членів особистого селянського господарства».

А також традиційно розглядали питання про присвоєння/зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Орининської сільської ради: https://orynynska-gromada.gov.ua/