15.10.2021року на території Орининського ліцею відбувся чемпіонат з футболу Орининської ТГ

Дата: 18.10.2021 15:20

15.10.2021 року на території Орининського ліцею відбувся чемпіонат з футболу Орининської ТГ. Перше місце посіла команда села Кадиївці, друге  – Привороття, третє – Оринин і четверте - команда із села Залісся-1.

Сільський голова Романчук Іван Михайлович вручив кубки  командам-переможцям і висловив слова щирої вдячності за організацію чемпіонату та розвиток спорту на території громади.

Також був проведений турнір з футболу серед закладів освіти  Оринина та Привороття, який закінчився з рахунком 9:5 на користь команди Оринининського ліцею.

Голова федерації футболу  Булигін Роман Миколайович нагородив учасників учнівських змагань медалями, кубками, спортивною формою  та солодощами.

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Орининської сільської ради висловлює подяку організаторам чемпіонату та спонсорам – Булигіну Р.М., Богачику С.В. та Мокрицькому В.В. за вдало проведене спортивне свято.