Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

До в’язниці за образу матері

Дата: 27.10.2021 15:51
Кількість переглядів: 603

Фото без опису

До в’язниці за образу матері

Останнім часом почастішали випадки вчинення домашнього насильства.

11 січня 2019 року набули чинності зміни до Кримінального кодексу України, якими за вчинення домашнього насильства введена кримінальна відповідальність (ст.126-1 Кримінального кодексу України).

Позбавити волі можуть за умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи.

Так, жителька одного із сіл Кам’янець-Подільського району, яка раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності, систематично вчиняла домашнє насильство психологічного характеру відносно своєї матері, яке виразилось в словесних образах нецензурною лайкою, висловлюванні погроз фізичною розправою, залякуванні, що призвело до психологічного страждання потерпілої та завданні психологічної шкоди її здоров’ю.

На підставі зібраних та наданих суду доказів працівниками Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у суді доведено її вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 Кримінального кодексу України

Вироком Дунаєвецького районного суду засудженій призначено покарання, з врахуванням попереднього вироку, у виді 3-х років 1 місяця позбавлення волі, яке доведеться відбувати реально.

 

За матеріалами Кам’янець-Подільської окружної прокуратури.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора