Відбулася нарада по запобіганню виникненню пожеж та загибелі людей на них та приведення домоволодінь соціально-незахищених людей в належний протипожежний стан

Дата: 30.11.2021 10:20

29 листопада 2021 року у приміщенні Орининської сільської ради відбулася нарада по запобіганню виникненню пожеж та загибелі людей на них та приведення домоволодінь соціально-незахищених людей в належний протипожежний стан, під головуванням заступника начальника управління-начальника відділу організації пожежно-профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Кам’янець-Подільського районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, полковника служби цивільного захисту – Стремінського О.Б., за участі директора та соціальних працівників Центру надання соціальних послуг Орининської сільської ради.

За підсумками наради визначено основні завдання щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них в осінньо-зимовий період 2021-2022 року.