Чоловік, що шпигував для спецслужб РФ на Хмельниччині отримав вирок суду

Дата: 13.01.2022 08:03

За матеріалами СБУ Хмельницький міськрайонний суд визнав винним чоловіка, який шпигував на користь спецслужб РФ, у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) ККУ. Зловмисник збирав і передавав розвідувальну інформацію про українські військові підрозділи, що дислоковані на території Хмельниччини. Співробітники СБУ затримали ворожого агента «на гарячому» під час фільмування руху колони військової техніки одного з підрозділів Збройних сил України. На початку 2021 він переїхав з Луганської області на Хмельниччину, де проживають його близькі родичі. Одразу ж ініціював співробітництво з бойовиками так званої «ЛНР». У квітні-травні 2021 року зловмисник тричі передавав зібрану інформацію. Зокрема: - детальні схеми територій розташування військових частин із зазначенням місця знаходження контрольно-пропускних пунктів, паркування транспортних засобів; - інформацію про зберігання фугасів і мін; - чисельність особового складу військових частин, тощо.

За надану інформацію агент регулярно отримував оплату переказами на платіжну карту одного з українських банків. ©?                                                                                                                                    Управління СБУ у Хмельницькій області