Вітаємо з Днем народження голову Орининської сільської ради

Дата: 17.01.2022 08:46

Шановний Іване Михайловичу!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Орининської сільської ради щиро вітаємо Вас з днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо жителів нашої громади, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів та добробуту!

Нехай тепло і затишок родинної оселі завжди надійно захищає Вас, а повороти долі відкривають нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас розуміють рідні люди та підтримують колеги.

Зичимо, щоб і надалі Ваша багаторічна, наполеглива праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

Нехай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи !

Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення.