Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Орининської сільської ради

Дата: 20.01.2022 13:36

Фото без описуСьогодні, 20 січня 2022 року відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету Орининської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Івана РОМАНЧУКА. У ході засідання було розглянуто низку питань із різних важливих сфер життєдіяльності громади:

* Про затвердження видів суспільно-корисних робіт та переліку об'єктів для їх виконання на яких порушники виконуватимуть громадські безоплатні роботи.

* Про затвердження видів оплачуваних суспільно-корисних робіт та переліку об'єктів для їх виконання.

* Про затвердження Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання.

* Про надання дозволу на вихід з членів особистого селянського господарства.

* Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

* Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

* Про надання дозволу на укладання договору на розроблення проекту землеустрою від імені малолітньої дитини.

* Про надання дозволу неповнолітньому, який діє за згодою батька, дозвіл на оформлення договору купівлі-продажу.

* Про «Програму сприяння розвитку добровільної пожежної охорони, популяризації добровольчого пожежного руху на території Орининської територіальної громади на 2022 - 2026 роки».

* Про впровадження додаткових заходів щодо пожежної безпеки на території Орининської сільської ради

* Про покращення стану пожежної безпеки на території Орининської сільської ради та навчання населення правилам пожежної безпеки.

* Про створення пункту збору військовозобов'язаних Орининської сільської ради та їх керівного складу.

* Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознаками статі.

З детальним переліком питань порядку денного засідання виконавчого комітету Орининської сільської ради та прийнятими рішеннями, ви зможете ознайомитися на нашому сайті у розділі Виконавчий комітет.