Дата: 27.01.2022 09:55

За матеріалами СБУ судитимуть організовану групу, яка займалася незаконною вирубкою  деревини в Національному природному парку «Подільські Товтри», а також у державних і комунальних лісгоспах.  Шкода навколишньому природньому середовищу перевищує 4,2 млн грн.  Слідством встановлено, що створив організовану групу мешканець Кам’янець-Подільського району, який залучив до злочинної діяльності ще 6 осіб.   До складу угрупування входили керівник підрозділу однієї із дорожніх служб та лісник, відповідальні за збереження насаджень. За неправомірну вигоду вони не вживали жодних заходів щодо припинення порубок та не повідомляли про це правоохоронні органи.   У червні 2021 року правоохоронці  затримали  фігурантів на гарячому: вони намагалися вивезти чергову партію незаконно зрубаної деревини.  Заходи із викриття зловмисників проводились спільно з Управлінням стратегічних розслідувань та слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.