День рідної мови

Дата: 21.02.2022 15:31

Міжнародний День рідної мови відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

В усіх освітніх закладах освіти нашої громади пройшли урочистості з нагоди свята. Школярі декламували вірші рідною мовою, співали пісень, брали участь у різноманітних мовних конкурсах та змаганнях. Головною метою організаторів дійств було донесення до школярства усвідомлення того, що мова є безцінним скарбом і тільки той народ, який береже свою мову, цінує, гордиться нею, заслуговує на повагу та визнання.