БУЖІЄВСЬКИЙ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

БУЖІЄВСЬКИЙ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

народився 10.01.1983 року в  с.Оринин,  Камянець-Подільського району, Хмельницької області.

Мати Бужієвська Людмила Іванівна

Батько Бужієвський Володимир Михайлович.

З 1989 року по 2000 рік навчався в Орининській

середній школі.

Після закінчення школи  навчався в Балинському ВПУ № 36, отримав професію водія.

Служив в армії.

В 2005 році одружився –дружина Бужієвська Вікторія.

Двоє дітей: син - Бужієвський Назар – 2006 року народження

Дочка -Бужієвська Крістіна – 2013 року народження.

Працював на приватному підприємстві в Оринині.

29 серпня 2022 року Бужієвський Юрій Володимирович став на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України

Звання: солдат

Посада: гранатометник І аеромобільного взводу 8 аеромобільної роти 3 аеромобільного батальйону

Підрозділ: в/ч А 4350

Дата і місце загибелі: 14.12.2022 року

Донецька область м.Бахмут

Обставини загибелі: Загинув під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Бахмут Донецької області, в результаті обстрілу з РПГ з боку противника.

Місце поховання: поховали Героя на місцевому кладовищі в с.Оринин Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Нагороджений: За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та самовіддане виконання військового обов’язку, відповідно до Указу Президента України 3 листопада 2023 року солдата Бужієвського Юрія Володимировича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)