Шістнадцяте засідання виконавчого комітету

1. Про схвалення проєкту рішення ради про бюджет Орининської сільської територіальної громади на 2022 рік

2. Про затвердження протоколів засідання постійної комісії з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Орининської сільської ради №9 від 16 листопада 2021 року, №10 від 09 грудня 2021 року.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Орининської сільської ради від 15 січня 2021 року №2 "Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Орининської сільської ради"

4. Про затвердження зразків документів адміністративної комісії при виконавчому комітеті Орининської сільської ради

4.1. Додаток