ЦУЦМАН ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Цуцман Юрій Сергійович

народився 15 серпня 1994 року на Віньковеччині. Дитячі та юні роки його минули тут, на території нашої громади. Тут він відвідував дитячий садок та ходив до школи.

Після закінчення школи вступив до Барського автомобільно-дорожнього коледжу. Згодом продовжив навчання в Кам'янець-Подільському державному аграрному університеті. Здобув вищу освіту.

Сімейний стан: одружився у 2022 році, дружина Мирослава

В травні 2022 Юрій був призваний до Збройних сил України. Направлений в академію сухопутніх військ, де проходив навчання. По закінченню був розподілений до 93 окремої механізованої бригади.

Звання :  лейтенант

Посада: командир механізованого взводу 7 механізованої роти

До останнього дня  Юра нікому не зізнавався, що він на Донеччині.

Дата і місце загибелі: 20 вересня 2022 року в бою під Соледаром Донецької області Юрій загинув.

Місце поховання: Поховали Героя на місцевому кладовищі в селі Кадиївці Камянець-Подільського району, Хмельницької області.

Нагороджений: орденом «За мужність III ступеня» ( посмертно).