ГЕЛЕВЕРЯ ПАВЛО ЄВГЕНОВИЧ

ГЕЛЕВЕРЯ ПАВЛО ЄВГЕНОВИЧ

Народився  24 лютого 2004 року в м. Золоте, Попаснянського району, Луганської області.

Мати Гелеверя Ольга Ярославівна

З 2009 по 2018 рік навчався в Золотівській ЗОШ І-ІІ ступенів № 7.

З 2018 року по 2021 рік навчався у Золотівському професійному ліцеї за професією «Електрослюсар підземний». Працював на шахті. З початком війни переїхали на Закарпаття, а через три місяці (у липні 2022 року) – у с.Залісся Перше Орининської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Працював на підприємстві ТДВ «Кам’янець-Подільський завод «ЕЛЕКТРОН».

Сімейний стан: неодружений

24 березня 2023 року потрапив до армійських лав. Після місяця навчань в Ужгороді потрапив до 10-ї штурмової бригади в Черкаській області.

Звання: солдат

Посада: рядовий піхоти

Дата і місце загибелі: 06 липня 2023 року, поблизу м. Бахмут Донецької області

Обставини загибелі: загинув під час виконання бойового завдання, внаслідок вибуху тіло солдата розірвало на шматки.

Місце поховання: поховали Героя на місцевому кладовищі в с. Залісся Перше Орининської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.