ГОРНИЙ ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ

ГОРНИЙ ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ

Народився 02.04.1982 року  с.Оринин, Камянець-Подільського району, Хмельницької області.

Мати: Горна Тетяна Вікторівна

Батько: Горний Віктор Володимирович.

Навчався в місцевій школі, а потім – у

Балинському  ВПУ № 36,  отримав

спеціальність водій.

У 2000 році  служив в армії на Одещині,

здобув військову спеціальність «Стрілець» і звання – сержант.

Сімейний стан: розлучений.

Син - Горний Максим  2005 року народження

До 2012-го року займався підприємницькою діяльністю на Кам’янеччині.

З 2017 року  проживав у  м.Києві,  мав власну справу.

Бойовий шлях Олега Горного розпочався у знаменитій 128 гірсько-штурмовій бригаді.

Звання: сержант

Посада: командир кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальйону

Підрозділ: в/ч А1556

Позивний –  «Гном»

Дата і місце загибелі: 06.10.22 року, поблизу с.Нова Камянка Бериславського району Херсонської області

Обставини загибелі: загинув під час артилерійського обстрілу поблизу с.Нова Кам’янка Бериславського району Херсонської області, отримав несумісне з життям руйнування тканин та внутрішніх органів. Дія вибухової хвилі та осколків, інші комбінації розтрощення, які включають декілька ділянок тіла ушкодження внаслідок військових дій від вибухів та осколків.

Місце поховання: поховали Героя на місцевому кладовищі в с.Оринин Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Нагороджений: інформація відсутня